Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Віртуальні процеси у рамках енергоефективності та енергозбереження

 

Національним контактним пункт «Безпечна, чиста та ефективна енергетика» програми «Горизонт 2020» 16 – 17 листопада 2017 року проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Енергозбереження та енергоефективність, 2017». У рамках конференції проведено он-лайн стажування, а також інформаційний день «Практика реалізації проектів міжнародної наукової та освітньої співпраці». Частина наукові статтей видано у швейцарському видавництві ТРР: Advanced Engineering Forum \ Energy Saving & Efficiency: Technological, Economical, Social Challenges. Це ще більше поширило серед світової спільноти інформацію щодо проведеного заходу.

Конференція проводилася за підтримки МОН України, Фундації для АГХ (Польща), геологічного концерну «Geobit» та компанії «MCR Poland» (Польща).

У доповіді проф. Дичковського Р.О.: «Досвід НГУ у реалізації проектів за програмою ЄС «Горизонт – 2020» значну увагу приділено проекту «ВІРТУАЛЬНА ШАХТА ЯК МОДЕЛЬ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ ГОРИЗОНТІВ НАВЧАННЯ ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМАДЯН», що реалізується спільно з польськими, грецькими, іспанськими, словацькими та словенськими партнерами (координатор проекту – дослідницький інститут KGHM Cuprum Ltd, Вроцлав, Польща).

Коротку відеоінформацію щодо проведення згаданого заходу можна переглянути за посиланням: 

© 2006-2021 Інформація про сайт