Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Форум креативних індустрій

У рамках Форуму “Креативні індустрії: Україна - світ” 14- 15 листопада 2017 утретє у м. Дніпро відбулося зібрання науковців, суспільних діячів, представників бізнесу, яке було присвячено отриманим результатам креативної діяльності, що відбувся в рамках проекту “Містки громадської активності” за фінансування Європейського Союзу. Тут зібралися підприємці, інноватори, культурні менеджери, експертів та інвесторів щоб обговорити перспективи розвитку бізнесу в креативних індустріях, знайти нові рішення наявних проблем і дати поштовх впровадженню креативних ідей для соціально-економічного процвітання та активізації позитивних змін в Україні.

В рамках Форуму представлені успішні приклади розвитку таких індустрій з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. Програма події охопила практично усі тематичні напрямки культурних за тематикою зібрання.

На форумі також було представлено доповідь щодо основних положень проекту «ВІРТУАЛЬНА ШАХТА ЯК МОДЕЛЬ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ ГОРИЗОНТІВ НАВЧАННЯ ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМАДЯН», що реалізується спільно з польськими, грецькими, іспанськими, словацькими та словенськими партнерами (координатор проекту – дослідницький інститут KGHM Cuprum Ltd, Вроцлав, Польща).

Коротку відеоінформацію щодо цієї доповіді можна отримати за посиланням:  


© 2006-2021 Інформація про сайт