Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ПРО ПРОЕКТ 

   

ПЕРІОД ВИКОНАННЯ 2017-2018

ВЕДУЧИЙ ПАРТНЕР:

Центр досліджень і розробок KGHM Cuprum Ltd.), Польща

АСОЦІЙОВАНІ ПАРТНЕРИ:

Національний технічний університет в Афінах, Греція

Технічний університет в Кошице, Словаччина

Політехнічний університет у Мадриді (UPM), Іспанія

Вроцлавський центр досліджень (Wroclawskie Centrum Badan EIT plus Sp. Z o.o.) Польща

Словенський Національний інститут будівництва та цивільного будівництва (ZAG), Словенія

ПАРТНЕРИ:

i3D S.A., Глівіце, Польща

Національний гірничий університет (NMU Ukraine), Україна

 ОСНОВНА МЕТА

підвищення інформованості населення про роль сировинних ресурсів та їх використання для розвитку європейських регіонів. Крім того, мета проекту полягає в популяризації гірничих робіт серед широкої громадськості, особливо учнів і студентів, які починають свою кар'єру, а також демонструє важливість значення корисних копалин в сучасному світі. Основну увагу слід приділяти створенню умов для передачі знань про сировину, як найбільш ефективного способу для розвитку економіки, заснованої на сучасних наукових досягненнях.

СТОРІНКА В ІНТЕРНЕТІ

 https://eitrawmaterials.eu/course/virtualmine/

КОНКРЕТНІ ЦІЛІ:

показати привабливість і різноманітність гірничих робіт з використанням індивідуальних, інноваційних методів навчання, зміцнити ключові компетенції у учнів і студентів, такі як, практичне використання отриманих знань в галузі гірничої справи, креативності та підприємництва, як навички, необхідні в подальшій професійній діяльності, і продемонструвати учасникам проекту ефективність освіти і її використання на сучасному ринку праці в контексті планування успішної кар'єри, порушення стереотипів щодо гірничих робіт, загальноприйнятих в суспільстві, в тому числі у використанні сировинних ресурсів. Показати соціальну корисність застосування гірничої справи в повсякденному житті  як модель сталого розвитку, встановлюючи співпрацю між науковими і неформальними освітніми державними організаціями для підвищення привабливості професійно-технічної освіти на факультетах.

РІШЕННЯ (ТЕХНОЛОГІЯ):

Проект поєднує в собі розвиток освітніх моделей з економікою сировино-ресурсної бази, що базується на наукових дослідженнях та інноваціях. Плановані заходи щодо проекту сприятимуть підвищенню рівня творчості і практичного застосування науково-технічних знань. Проект покаже, що спеціалізація в галузі промислового застосування сировинних ресурсів може бути «модною», і вибір експериментальної науки як галузі дослідження дає можливість для привабливої кар'єри не тільки в наукових підрозділах, а й на підприємствах, що працюють на основі інтелектуальних спеціалізацій. В освітній програмі VirtualMine розробляються методи мотивації молодих людей до вибору професії на гірничих факультетах. Реалізація проекту зміцнить подальший розвиток розширення участі неформальної освіти у відносинах.

© 2006-2021 Інформація про сайт