Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ)

 

Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ) – це виставка-презентація, яка проводиться під патронатом Кабінету Міністрів України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 864-р). Цього року цей захід проводився спільно українськими та китайськими виробниками високотехнологічної продукції. Співорганізаторами виступили наступні визнані національні та закордонні державні, бізнесові, не урядові структури: 

Загальну інформацію щодо усіх організаторів можна отримати за посиланням (Організатори, співорганізатори та медіапартнери МФІМ). Даний захід є практично найбільшим в Україні, де зустрічаються новатори, винахідники, виробники провідних інноваційних технологій, автори Startup- проектів з представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених у технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ. 

Національний гірничий університет, як один із лідерів розробки високотехнологічних проектів також широко представляв свої проекти на Форумі. Біля виділеного для нашого університету павільйону D15 завжди було багато зацікавлених осіб, точилися дискусії щодо можливості впровадження представлених робіт, їх інвестиційної привабливості, зацікавленості на міжнародній арені та інші питання.

Звичайно, що серед проектів міжнародної кооперації нами презентувався також проект, що реалізується у рамках європейської програми «Горизонт - 2020» «ВІРТУАЛЬНА ШАХТА ЯК МОДЕЛЬ ДЛЯ РОЗШИРЕННЯ ГОРИЗОНТІВ НАВЧАННЯ ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМАДЯН». Нетрадиційних підхід до презентації виробничих процесів у обмеженому просторі гірничодобувних підприємств викликав живе зацікавлення серед учасників МФІМ, особливо це стосувалося наших китайських партнерів, які пропонували свої послуги щодо впровадження відповідного програмного забезпечення для вирішення основних завдань проекту. Можливість візуалізації шахти як єдиної стимуляційної системи з одночасним представленням наукової, практичної та освітньої компоненти насправді є новим підходом у виробничій діяльності начальних закладів різного рівня акредитації та і самої шахти. 

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт