Сайти патентних відомств та бази даних патентних документів
Україна. На офіційному сайті УКРНОІВІ надається доступ до різноманітних баз даних (БД) та інформаційно-довідкових систем (ІДС) за об’єктами промислової власності.
https://base.uipv.org/
https://sis.ukrpatent.org/
Спеціалізована БД "Винаходи (корисні моделі) в Україні"
Сполучені Штати Америки пропонують доступ до повнотекстової БД патентів з 1976 року, реферативної БД патентів з 1976 року и БД товарних знаків. Можливий пошук за бібліографічними даними та текстом документа, а також перегляд факсимільних копій сторінок знайдених документів у графічному форматі.
· http://www.uspto.gov
Через сайт Європейської патентної організації (EPO-espacenet) можна провести пошук патентних документів: Європейської патентної організації (ЕПВ), Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), Японії, Австрії, Бельгії, Кіпра, Данії, Фінляндії, Франції, Германії, Греції, Ирландії, Италії, Ліхтенштейна, Люксембурга, Монако, Нідерландів, Португалії, Испанії, Швеції, Швейцарії, Англії.
· http://ep.espacenet.com
Система PATENTSCOPE дозволяє проводити пошук у 112 млн. патентних документів, що включають 4,6 млн. опублікованих міжнародних заявок на патент (PCT)
·https://patentscope.wipo.int/
Lens — це агрегатор метаданих, що поєднує три унікальні набори вмісту та один інструмент керування як базову пропозицію. Ця база підтримує чотири основні функції Lens, які полягають у виявленні, аналізі, управлінні та обміні знаннями.
- Наукові праці : інструменти виявлення та аналітики, що надають доступ до глобального корпусу метаданих наукової літератури з індексацією цитування.
- Патенти : Інструменти виявлення та аналітики на повній колекції патентної літератури з індексацією цитувань.
- PatSeq : засіб для пошуку та аналізу біологічних послідовностей, описаних у патентній літературі.
- Колекції : інструмент керування для динамічного чи статичного відстеження, моніторингу та аналізу колекції творів або колекції патентів.
https://www.lens.org/