Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Патенти та ліцензійні угоди


раtenti.png

У 2023 році НТУ «Дніпровська Політехніка» є власником 338 чинних патентів України. Проводяться роботи, щодо визначення конкурентоспроможних об’єктів права на винаходи та корисні моделі, НОУ-ХАУ, інжиніринг та ін.

За ініціативою ЗВО 293 патентів рекламуються державною службою інтелектуальної власності України у державному бюлетені «Промислова власність», як пропозиції про готовність надання будь якій особі дозволу на їх використання за контрактом, або ліцензійною угодою згідно чинного законодавства України. За рахунок чого знижено витрати на 50% для підтримки чинності патентів.


Прийняли участь у «Відкритому конкурсі на кращий патент у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки», де за підсумками засідання конкурсної комісії відзначено високий рівень представлених матеріалів, а також:

- дипломом ІІ ступеня відзначений патент на корисну модель «Спосіб відкритої розробки родовищ корисних копалин», авторами якого є Павличенко Артем Володимирович, Черняєв Олексій Валерійович, Анісімов Олег Олександрович, Гриценко Леонід Сергійович, Адамчук Андрій Андрійович;

- дипломом ІІІ ступеня відзначений патент на винахід «Канатна транспортна система», авторами якого є Денищенко Олександр Валеріович, Барташевський Станіслав Євгенович, Герасименко Андрій Олександрович, Коптовець Олександр Миколайович, Інюткін Іван Володимирович, Барташевська Людмила Іванівна, Барташевська Юлія Миколаївна.

Прийняли участь в адаптованій підприємницькій програмі навчання від УКРНОІВІ, яка допомагає дослідникам, винахідникам та вченим отримати знання, необхідні для успішної комерціалізації результатів наукових досліджень та виведення їх на ринок Lab2Market з проєктом «HYDROGEN», автором якого є Барташевський С.Є. та посіли почесне 1 місце.

10 листопада 2023 року підписані Меморандум про співпрацю з Українським національним офісом інтелектуальної власності та інновацій і Угоду про створення центру підтримки технологій та інновацій TISC.

У кінці 2023 року заключили ліцензійний договір на право використання корисної моделі за патентом UА № 151451



Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт