Конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок
Шановні керівники наукових проектів. Для реєстрації і введення проектів на конкурсний відбір 2021 року скористайтесь посиланням: kis.rit.org.ua, за яким розміщена додаткова інформація.
У разі виникнення проблем з доступом за вказаним посиланням, будь ласка, ознайомтесь з інструкцією.
Доступ до системи для керівників проектів буде надаватись до 04 листопада 2021 року!
Наказ про проведення конкурсного відбору проектів НДР
До уваги вищих навчальних закладів та наукових установ!
Відповідно до наказу МОН України №1028 від 29.09.2021 «Про проведення конкурсного відбору проектів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок у 2021 році» перший етап Конкурсу проходить в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах».
Керівники самостійно вносять проекти в систему за інструкцією, що представлена нижче.
Для того щоб розпочати роботу по внесенню проектів у 2021 році спочатку керівнику необхідно зареєструватися в системі. Для цього потрібно натиснути у правому верхньому куті посилання «Вхід». На сторінці, що буде відображена, необхідно перейти на вкладку «Реєстрація». Далі заповніть всі обов'язкові поля, поставте галочку про згоду на обробку персональних даних і натисніть кнопку «Реєстрація». На вказану Вами електронну адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації та з подальшими інструкціями.
Після успішної реєстрації в системі Вам необхідно звернутися до відповідальної особи у науково-дослідній частині чи іншому структурному підрозділі Вашого навчального закладу (наукової установи), відповідальному за супровід та роботу в інформаційній системі «Наука в університетах», для активації Вашого облікового запису саме як керівника проекту.
Після надання Вашому обліковому запису в системі відповідного доступу співробітником НДЧ Вашого закладу (ВНЗ/НУ/ДП), Ви матимете можливість здійснювати внесення інших авторів проекту, а також додання, редагування та друк самого проекту.
!!! Увага. Перед створенням проектів перевірте перелік авторів та за необхідності доповніть довідник авторів відповідно до встановленої процедури.
При заповненні форми проекту особливу увагу зверніть на підказки-приклади під відповідними полями, які Ви заповнюєте. В прикладах показано, як необхідно оформляти відомості для підкреслення авторів при друку PDF-файлу, як формувати відповідні відомості для того, щоб вони відобразились у формі таблиці та інше. Також зверніть увагу, якщо були внесені зміни в довідник авторів проектів, то в проекті, де задіяні відредаговані автори, зміни відобразяться лише після того, як проект буде перезбережено!
Будьте особливо уважні при введенні даних в поля, на основі яких будуються таблиці і підкреслюються автори в PDF-файлі проекту. Якщо в полі відсутній хоча б один парний символ "><" або є зайві перенесення рядків, то автоматичне форматування не буде коректним. Користуйтеся прикладами, наведеними під відповідними полями!
Якщо при формуванні PDF-файлу проекту для друку користувач бачить, що в ньому виникло некоректне перенесення даних, потрібно відкорегувати відповідні поля проекту (наприклад, застосувати скорочення даних поля "очікувані результати етапу" для зменшення його розміру або додати абзаци для його збільшення).
В окремих випадках (наявність складних формул, графіків, некоректне форматування в згенерованому системою пдф-файлі та ін.) проект може бути роздрукований з прикріпленого файлу, на основі якого заповнювалась форма проекту, але лише у випадку повної відповідності його форматування еталонному PDF-документу, який генерує Система! Крім того, у верхньому лівому кутку обов'язково повинен бути такий же номер, як у PDF-документі з Системи.
Технічна підтримка з питань роботи в Системі здійснюється через зворотній зв'язок. За додатковою інформацією (питання організації та ін.) звертайтесь до департаменту науково-технічного розвитку за тел. 380(44) 287-82-42.