Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Програма «Mineworks»

Програма «Mineworks» (ex "Mining Machines") являє собою електронний каталог гірничошахтного обладнання з можливістю підбору моделей під задані гірничо-геологічні та технічні умови, порівняння характеристик моделей між собою, а також виконання гірничо-технічних розрахунків.

Каталог гірничо-шахтного обладнання

Представлені зразки гірничошахтного устаткування, вироблені як в країнах колишнього СРСР, так і в зарубіжних країнах (Німеччина, Польща, Чехія та ін). Програма має можливість оновлювати бази обладнання через інтернет (є можливість вказувати параметри проксі-сервера і, при необхідності, авторизації на ньому).

Гірничо-технічні розрахунки

Програма рекомендується для студентів, науково-педагогічних і науково-технічних співробітників вищих навчальних закладів, науково-дослідних інститутів і проектних організацій, а також для інженерно-технічних працівників гірничорудних підприємств.

Докладніше про історію створення, актуальну версію та плани щодо подальшої розробки та покращення програми «Гірничі машини» можна почитати на сайті автора програми, інженера НДЧ Собещанського Д.М. 

Скачати с Google Disk

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт