Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Як провідний дослідницький заклад вищої освіти НТУ "Дніпровська політехніка" проводить фундаментальні й прикладні дослідження за актуальними науковими та технічними напрямами, реалізує інноваційні проекти на виробництві.

В університеті діє Рада молодих вчених, яка всебічно сприяє науковій, винахідницькій та іншій творчій діяльності обдарованої молоді.

Науковці університету працюють над виконанням національних, міждержавних, міжгалузевих та регіональних програм, спрямованих на вирішення завдань розвитку паливно-енергетичного комплексу, мінерально-сировинної бази, машинобудування, охорони довкілля, підвищення безпеки гірничих робіт. Пріоритетними напрямами досліджень також є інформаційні технології обробки складних сигналів, штучний інтелект, інформаційна безпека, телекомунікації, математичне моделювання та методи оптимізації.

IMG_1462.JPG


Cьогодні бути лише науковцем недостатньо, вчений має розумітися на тому, як захистити свою інтелектуальну власність, як вигідно продати ідею та знайти підтримку спонсорів. З метою сприяння розвитку коопераційних зв’язків між науковцями та підприємцями в університеті було сформовано «Бізнес-інкубатор», який проводить тренінги, майстер-класи, надає консультації по започаткуванню бізнесу.

IMG_9836_new.JPG

У НТУ "Дніпровська політехніка" створено всі умови для самореалізації науковців та використання інноваційних ідей у реальному житті.


каталог сайтів [Vox.com.ua] Портал українця Каталог сайтов Link.Sainw.Cn бесплатное продвижение сайта

Мы вас научим делать ремонт квартиры своими руками без вмешательство специалистов.

Все каталоги Украина онлайн

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт