ВЕДУЧИЙ ПАРТНЕР: Центр досліджень і розробок KGHM Cuprum Ltd.), Польща
АСОЦІЙОВАНІ ПАРТНЕРИ:
Національний технічний університет в Афінах, Греція
Технічний університет в Кошице, Словаччина
Політехнічний університет у Мадриді (UPM), Іспанія
Вроцлавський центр досліджень (Wroclawskie Centrum Badan EIT plus Sp. Z o.o.) Польща
Словенський Національний інститут будівництва та цивільного будівництва (ZAG), Словенія
ПАРТНЕРИ: Національний гірничий університет (NMU Ukraine), Україна
ОСНОВНА МЕТА підвищення інформованості населення про роль сировинних ресурсів та їх використання для розвитку європейських регіонів. Крім того, мета проекту полягає в популяризації гірничих робіт серед широкої громадськості, особливо учнів і студентів, які починають свою кар'єру, а також демонструє важливість значення корисних копалин в сучасному світі. Основну увагу слід приділяти створенню умов для передачі знань про сировину, як найбільш ефективного способу для розвитку економіки, заснованої на сучасних наукових досягненнях.
КОНКРЕТНІ ЦІЛІ: показати привабливість і різноманітність гірничих робіт з використанням індивідуальних, інноваційних методів навчання, зміцнити ключові компетенції у учнів і студентів, такі як, практичне використання отриманих знань в галузі гірничої справи, креативності та підприємництва, як навички, необхідні в подальшій професійній діяльності, і продемонструвати учасникам проекту ефективність освіти і її використання на сучасному ринку праці в контексті планування успішної кар'єри, порушення стереотипів щодо гірничих робіт, загальноприйнятих в суспільстві, в тому числі у використанні сировинних ресурсів. Показати соціальну корисність застосування гірничої справи в повсякденному житті як модель сталого розвитку, встановлюючи співпрацю між науковими і неформальними освітніми державними організаціями для підвищення привабливості професійно-технічної освіти на факультетах.
РІШЕННЯ (ТЕХНОЛОГІЯ): Проект поєднує в собі розвиток освітніх моделей з економікою сировино-ресурсної бази, що базується на наукових дослідженнях та інноваціях. Плановані заходи щодо проекту сприятимуть в галузі промислового застосування сировинних ресурсів може бути «модною», і вибір експериментальної науки як галузі дослідження дає можливість для привабливої кар'єри не тільки підвищенню рівня творчості і практичного застосування науково-технічних знань. Проект покаже, що спеціалізація в наукових підрозділах, а й на підприємствах, що працюють на основі інтелектуальних спеціалізацій. В освітній програмі VirtualMine розробляються методи мотивації молодих людей до вибору професії на гірничих факультетах. Реалізація проекту зміцнить подальший розвиток розширення участі неформальної освіти у відносинах.
ЗАДАЧІ НГУ В ПРОЕКТІ
Керівник проекту від НГУ
Професор Роман Омелянович Дичковський dichre@yahoo.com
Виконавчий координатор
Тюхменьова К.Є., MBA tyukhmeneva@gmail.com
Виконавці проекту
Микола Михайлович Табаченко, проф.
Владислав Васильович Руських, PhD
Володимир Сергійович Фальштинський, PhD
Василь Григорович Лозинський, PhD
Павло Богданович Саїк, PhD
Дмитро Собещанський, інженер.