Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Як провідний дослідницький вищий навчальний заклад НТУ "Дніпровська політехніка" проводить фундаментальні й прикладні дослідження за актуальними науковими та технічними напрямами, реалізує інноваційні проекти на виробництві.

В університеті діє Рада молодих вчених, яка всебічно сприяє науковій, винахідницькій та іншій творчій діяльності обдарованої студентської молоді.(Збірники доповідей студентської науково-технічної конференції «Тиждень студентської науки»)

Науковці університету працюють над виконанням національних, міждержавних, міжгалузевих та регіональних програм, спрямованих на вирішення завдань розвитку паливно-енергетичного комплексу, мінерально-сировинної бази, машинобудування, охорони довкілля, підвищення безпеки гірничих робіт. Пріоритетними напрямами досліджень також є інформаційні технології обробки складних сигналів, штучний інтелект, інформаційна безпека, телекомунікації, математичне моделювання та методи оптимізації.

IMG_1462.JPG

Проведення наукових досліджень зазвичай супроводжується вирішенням прикладних задач значної обчислювальної складності. Саме тому у НТУ "Дніпровська політехніка" запроваджуються GRID-технології, що дозволять розподілити обчислення між комп’ютерними кластерами в різних куточках країни та світу і дати можливість нашим науковцям працювати на рівні з вченими високорозвинених країн.

Але сьогодні бути просто науковцем недостатньо, ви маєте розумітися на тому, яIMG_9836_new.JPGк захистити свою інтелектуальну власність, як вигідно продати ідею та знайти підтримку спонсорів. З метою сприяння розвитку коопераційних зв’язків між науковцями та підприємцями в університеті було сформовано «Бізнес-інкубатор», який проводить тренінги, майстер-класи, надає консультації по започаткуванню бізнесу.

У НТУ "Дніпровська політехніка" створено всі умови для Вашої самореалізації як науковця та використання Ваших інноваційних ідей у реальному житті.

Rambler's Top100 каталог сайтів [Vox.com.ua] Портал українця Каталог сайтов Link.Sainw.Cn бесплатное продвижение сайта

Мы вас научим делать ремонт квартиры своими руками без вмешательство специалистов.

Все каталоги Украина онлайн

© 2006-2020 Інформація про сайт